Stichting Dierensteun "La Vida"  

 

 

 

Home

Over ons

De dieren

Uw hulp

Nieuws

Bedankt

Badajoz

Adoptie

Donaties etc.

Virtuele adoptie

Links

Geplaatst

Contact

Diversen

Gastenboek

Petities

 

 

 

 

         

 

 

 

Bat (Acogida de Noni)

Update Lucky en Bat

   

  

 

 

Natuurlijk lach ik, heb ik alle reden toe!

 

 

  

 

   

 

Deze update is er één van Lucky en Bat samen, omdat ze ook samen geadopteerd zijn door Anja en haar man.

Heel bijzonder omdat Lucky al 13 jaar is en een gruwelijk verleden achter de rug heeft en zijn kansen nagenoeg

nihil waren. Maar het maakte Anja en haar man niet uit, zij wilden hem wel een laatste fijne tijd geven.
Wonder boven wonder is de vreselijke angst die hij had heel snel verdwenen en is hij een 'vrije' blije hond.

 

Bat zat in dezelfde opvang in Spanje als Lucky en ook hij heeft een thuis gekregen op de leeftijd van 10 jaar.

Bat was eigenlijk bedoelt voor de Oma van Anja maar de gezondheid van Oma liet het toch niet toe en

daarom heeft Anja Bat ook geadopteerd en is ze regelmatig met de honden bij Oma op bezoek, zodat zij

toch nog kan genieten van de honden.

 

Deze twee heren op leeftijd zijn met hun Spaanse billen in de boter gevallen en we zijn ontzettend blij voor

hen.


 

 

   

 

 

 

Reu

10 jaar

Bat is in Nederland in de opvang en het gaat heel goed.

Hij is ontzettend lief en makkelijk. Eet goed, kan alleen zijn, piept of blaft niet. Loopt goed aan de riem, vindt het trouwens heerlijk om naar buiten te gaan. Is niet bang en houdt van lekker knuffelen.

Met andere honden en katten geen problemen. Ook met kinderen heeft hij geen problemen.
Trekt iets met zijn achterpootje maar goed hij is ook geen jong hondje meer.

Zijn vacht is enorm dik en hij heeft het dan ook eerder snel warm dan koud.

Zijn vacht is nagenoeg helemaal zwart; hij heeft alleen een grappig grijs brilletje op en grijze randen langs zijn oortjes.


Ik ben een kruising keeshond, helemaal zwart, 10 jaar oud, weeg 10 kilo en ik ben een kleine hond. Ik ben de liefste van de hele wereld, ik vind het heerlijk als ik de hele dag door geknuffeld word en daarvoor ga ik zitten en geef een pootje. Ik ben 2 jaar geleden een vrijwilliger van de opvang gevolgd die de route van Santiago liep en ik ben niet van zijn zijde geweken tot we bij de opvang waren.

Ik ben zo lief dat hij me niet onderweg achter kon laten, ondanks dat ik toch al een oud baasje ben. Door zijn hulp ben ik nu hier in Nederland in de opvang en het enige dat nog nodig is is een definitief huisje.