Stichting Dierensteun "La Vida"  

 

Home

Over ons

De dieren

Uw hulp

Nieuws

Bedankt

Asielen

Adoptie

Donaties etc.

Virtuele adoptie

Links

Geplaatst

Contact

Diversen

Gastenboek

Petities

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

 

 

 

Buitenlandse hondendag 30 augustus 2009

 

Op 30 augustus 2009 vond de Buitenlandse Hondendag in Zaandam plaats, dank aan Jacqueline die deze dag erg leuk heeft georganiseerd!

Net als vele andere stichtingen hadden wij een stand op de dag, het weer en de sfeer waren prima!

In het bijzonder waren wij erg blij ermee dat Corrie en haar gezin met hond Daja en opvanghondje Terta, familie Sander met Santiago, familie Metz met Mancho, Ingrid van HUVO die Roki voor ons opvangt en natuurlijk ook Hanno en Stephanie voor stichting Dierennood met opvanghondje Gordi erbij waren!

Het is altijd weer ontzettend leuk om de mensen en de hondjes na een tijd terug te zien! Alle hondjes, geadopteerd en in opvang, zagen er geweldig uit en het was onwijs leuk om alle mensen en honden zo gelukkig bij elkaar te zien!

Ook was het erg leuk om Petra en haar gezin persoonlijk te leren kennen, zij is zo aardig ons bij voor- en nacontroles in het noorden van Nederland te helpen!

Al met al was het een geslaagde dag en wij willen iedereen bedanken die daar een bijdrage aan heeft geleverd!

 

 

Corrie en Terta                                                       Ingrid (opvanggezin van Roki)

 

 

Roki Luso                                                               Linda, Ingrid, Patrice en de hond Daja van Corrie en

                                                                              Patrice en Jane en Papaya van Uli.

 

 

De kraam - we hebben € 44,50 opgehaald                  De familie van Santiago en rechts Marcel.

voor de stichting. Alle beetjes helpen.

 

 

Tessel, het kleine bazinnetje van Santiago           en                                  haar vader Bert.

 

 

Santiago één van de hondjes die het getroffen heeft.   Mancho is één van de anderen, hier met Jane.

 

       

Nicolette met Jane en haar mobieltje            De familie Metz, nieuwe eigenaren van Mancho

 

 

Allemaal nogmaals hartelijk dank voor jullie bezoek, sommige van heel ver.................

 

Groetjes,

Uli en Linda